Stijlvolle afronding jubileumviering

Bericht geplaatst op 04-07-2011

Met een stijlvolle feestavond en een diner in een restaurant op een paar forse zessen van onze Spanjaardslaan werd de viering van ons jubileum adgesloten.

Clubpresident Michel Derckx schetste in een humorvolle toespraak een mogelijk toekomstbeeld van het Nederlandse cricket en de plaats die onze club daarin inneemt. De groep Rood en Witters die aan het diner aanzat had daarvoor de route naar het restaurant door de Haarlemmerhout te voet afgelegd, waarbij sommigen nog dachten het diner in de voormalige Van de Valk aan de dreef te gaan meemaken. Na het diner en een voettocht terug naar ons clubhuis werden de gasten getracteerd op een heus onaangekondigd vuurwerk waarna de voetjes van de vloer konden, tot diep in de nacht...

    

Ontvangst door de organisatie... Kampioenen bijeen... Later werd het wat wilder...

 Sponsors


Mededelingen


PARKEREN & ROUTE : VOLG VAN LIMBURG STIRUMSTRAAT PARKEERPLAATS s.v.p. bij de school (zie onder), niet bij de ingang cricketveld!
Volg route : Van Limburg Stirumstraat - niet naar Leidsevaartkant! LET OP ALLEEN PARKEREN IN DE ZIJSTRAAT VAN LIMBURG STIRUMSTRAAT (er staat een geel bord 'school' boven de Wagenweg) deze is 50 meter ten noorden van de wandelingang Wagenweg 240 bij EINDENHOUT. Vanaf parkeerplaats 200 meter lopen door het parkje met tuinkoepel naar het veld. Tas tillen svp, niet over schelpenpad trekken. Moet lukken :-). Auto's niet parkeren bij de ingang cricketveld. Lees verder

Beeldverslag van zaterdag 10 juli.
De strijd om de Posthuma Beker en de van Baasbank Trofee vastgelegd door Dorothee. Lees verder